Do 45. Bielej stopy

:

:

:

Dní

Hod.

Min.

Sek.

Novinky

V nedeľu (19.11.) na Skalke opäť nasnežilo. Tentoraz bohatá nádielka snehu prilákala aj lyžiarov zo širokého okolia. Nenechali sa odradiť drsným počasím a aha aké Vianoce 🙂

…a sneh pribúda.

Biela Stopa na Slovak Press Foto 2017

Gratulujeme Eduardovi Genserekovi, ktorý vyhral 2. miesto na Slovak Press Foto v kategórii šport za sériu fotografií zo 44. ročníka Bielej Stopy z 50km free style. Zároveň ho môžete podporiť hlasovaním o divácku cenu tu.

Ďakujeme za spoluprácu

    OZ Biela stopa Kremnica každoročne organizuje niekoľko celoslovenských a medzinárodných podujatí na Skalke pri Kremnici. Ide o podujatia z dlhoročnou tradíciou: Biela stopa vytrvalostných pretekov v behu na lyžiach, Bike and Roll cyklistických pretekov v horskom teréne po tratiach Bielej stopy, Run and Walk bežeckého horského maratónu. OZ Biela stopa organizuje  aj Cross country cross čo je prekonávanie rôznych prekážok na bežkách. Všetky podujatia sú náročné na organizáciu a velké nároky sa kladú aj na technické zabezpečenie.

    Preto nás veľmi milo prekvapila ponuka spoločnosti Expodom, ktorá predáva výlučne rýchlorozkladacie party stany, o spoluprácu s možnosťou získania ich výrobkov. Záhradné altánky sú pre nás veľmi výhodné pre jednoduchú manipuláciu a sú potrebné pre zabezpečenie komfortu časomiery, rozhodcov, občerstvovačky a majú aj rôzne iné využitie.

 

Gratulácia Jánovi Hazuchovi!

Gratulujeme Jánovi Hazuchovi, ktorý ako jediný z účastníkov absolvoval všetky ročníky Bielej Stopy, k viťazstvu vo svojej kategórii na maratóne v New Yorku https://myzvolen.sme.sk/.

Ján Hazucha na 43. Bielej stope.

Upravenosť tratí

Aktualizované: 24.11.2017 07:53
Najbližšia predpokladaná úprava tratí: Každý deň je úprava Inline, štadion. Severný a Južný okruh nemajú dostatok snehu na úpravu mechanizmom.

Skalka

Ostatné sneženie: 20.11.2017
Výška snehu: 10-15 [cm]
Kvalita snehu: premrznutý
Aktuálna teplota: 4,00°C 24.11.2017-17:00

TraťSnehové podmienkyUpravenosť tratí
Štadión: Áno
IN-LINE: Áno

Počasie

View detailed snow forecast for Skalka pri Kremnici at:
snow-forecast.com