EUROLOPPET PAS A ČLENSTVO V EUROLOPPET KLUBE

Získajte titul „Šampión Euroloppetu“!

Dostanete Euroloppet pas platný 10 rokov od dátumu vydania ak sa zúčastníte 8. rôznych pretekov Euroloppetu, získate titul Šampión Euroloppetu

Platí: jeden pretek na každom podujatí – krátka alebo dlhá trať klasická /voľná technika/ Do Euroloppet pasu si dávajte potvrdiť účast na konkrétnom preteku len jeden raz! Nie opakovane každý rok/
Po zúčastnení sa na 8 rôznych pretekoch Euroloppetu v priebehu 10 rokov – krátka alebo dlhá trať, získate titul Šampión Euroloppetu
Po odoslaní vášho Euroloppet pasu ku kontrole do kancelárie Euroloppetu dostanete diplom Šampión Euroloppetu, zlatú nálepku a odznak.
Vaše meno bude publikované na internete jako Šampión Euroloppetu
Každý Šampión Euroloppetu si môže objednať – medailu Śampión Euroloppetu /aktuálna cena je 15 EUR/ a tiež kryštálový tanier /30 EUR
Euroloppet Racer

Ďalej môžete byť zaradený do celoročného vyhodnotenia /poradia Euroloppet pretekár, a to:
Po zúčastnení sa 3 rôznych pretekoch Euroloppetu v jednej sezóne dlhá /krátka trať, voľná/ klasická technika.
Z kancelárie Euroloppetu automaticky dostanete diplom a odznak „Euroloppet racer“
Pozn. Dôsledne dbajte na presné, vždy rovnaké uvádzanie vášho mena-interpunkčné znamienka! Takisto si kontrolujte vaše meno vo výsledkovej listine, aby bolo úplne správne uvedené. Ak máte rôzne uvedené meno/chýba dlžeň, čiarka /, potom systém vyhodnotí vaše meno ako iné meno. Tak sa stáva, že ste sa zúčastnili 3 rôznych pretekov a nedostanete diplom Euroloppet Racer! V takom prípade to potom reklamujte v kancelárii Euroloppetu.
Objednajte si Euroloppet pas a využite výhody členstva v Euroloppet klube! Kto vie kalkulovať, kúpi si Euroloppet pas.

Výhody držiteľa Euroloppet pasu:
Dostanete Euroloppet pas platný na 10 rokov /zimných sezón od dátumu vydania. Platí jeden pretek z každého podujatia – dlhá alebo krátka trať, klasická/ voľná technika.
Vždy budete štartovať minimálne z 2 štartovacieho koridora – Euroloppet štart. koridor na každom podujatí Euroloppetu. Tento koridor bude pre držiteľov El. pasov na čele 2 štart. koridora a bude označený 2 banermi. Každý pretekár-držiteľ El. pasu bude mať na svojom štart. čísle nálepku.
Prihláška s 20% zľavou zo štart. poplatku v ktoromkoľvek období platby, pričom ale organizátorom po odpočítaní 20% zľavy musí byť garantovaný najnižší štartovný poplatok. /základná sadzba/. Výška štart. poplatkov je pre držiteľov El. pasov v cenníku označená hviezdičkou. Cenník štartovných poplatkov je v propozíciach.

Ako člen Euroloppet klubu dostanete darček na privítanie:
Euroloppet P.A.C. šatka, cestovný voucher od Ferienfabrik.de v hodnote 39€, kupón v hodnote 25€ na nákup v obchode Sport Ski willy, kupón na nákup v hodnote 25€ v Sport Albert.
Podporný program Euroloppetu: Nákupy so zľavami v obchodoch Sport Ski Willy, Sport Albert, Fischer ski, Ferienfabrik, Loefler, Ski Wax a Leki. Viac podrobnosti nájdete na stránkach euroloppetu. Všetky tieto výhody získate len za 3,90 EUR ročne! Stačí vyplniť žiadosť a poslať ju do kancelárie Euroloppetu. Výhody člena klubu na 10 rokov = 39 EUR. Ešte viac informácií a online prihláška je na euroloppet, prípadne sa obráťte na kanceláriu Bielej Stopy. Online objednávka El. pasu je tiež na stránke skimarathon. Doručenie online objednaného pasu poštou je cca. 2-3 týždne. Druhá možnosť je kúpiť si El. pas v Euroloppet stánku priamo na pretekoch Euroloppetu – El. team je prítomný na každých pretekoch Euroloppetu.